רוצים להתקבל לכל מוסד לימודי שתבחרו?!

"בשביל זה צריך ציון פסיכומטרי טוב!"

קיבלתי 708 והתקבלתי
אני מ:
אני מעוניין ללמוד:
עשיתי בעבר:
שעות שאני רוצה להשקיע ביום :
התקציב שלי:
שם מלא: *
טלפון: *

קורס פסיכומטרי

בגלל חשיבות המבחן הפסיכומטרי והיותו מדד וכלי סינון לאוניברסיטאות ולמכללות, רוב הנבחנים לפסיכומטרי ניגשים לקורס פסיכומטרי באחד ממכוני הלימוד השונים. בארץ קיימים עשרות קורסי פסיכומטרי שונים אשר נבדלים ביניהם בקהל היעד שלהם, במחיר ובתוכניות הלימוד.

לפני שנרשמים לקורס פסיכומטרי באחד ממכוני הלימוד, ולפני ההרשמה לפסיכומטרי עצמו, חשוב לבדוק מספר דברים על מנת לבדוק את ההתאמה של הקורס לצרכים שלכם.

מה ההבדלים בין הקורסים השונים?

  • אורך הקורס: רוב הקורסים נעים בין חודשיים לארבע חודשים, בהתאם גם לקצב הפגישות השבועיות בקורס. בדרך כלל בקורס המתארך למעלה משלושה חודשים, מספר הפגישות השבועיות יהיה נמוך יותר מקורס הנמשך חודשיים, אך כמות הפגישות ושעות הלימוד בדרך כלל דומות בין הקורסים השונים.
  • תוכנית הלימודים: לפני ההרשמה לקורס הנכון עבורכם, יש לבדוק את מידת ההתאמה של תוכנית הלימודים לצרכים הספציפיים שלכם, כלומר לבדוק האם תוכנית הלימוד מותאמת לתלמיד או שהיא כיתתית, האם קיים דגש על נושאים ספציפיים שבהם קיים סיכוי שתתקשו או שמא התוכנית קבועה מראש, והאם קיים זמן שבו ניתן לפגוש את מדריך הפסיכומטרי לבד לסיוע נוסף.
  • מכון פסיכומטרי: אל תתעצלו, ותעשו בדיקה מקיפה לגבי מכון הלימוד שבו אתם מעוניינים ללמוד. גם טווחי המחירים השונים כמובן צריכים להשפיע על ההחלטה שלכם, אך חשוב לוודא גם שהמכון שבו אתם מעוניינים ללמוד הינו מכון בעל ניסיון ובעל שם טוב, ולא קורס חדש שאין עליו חוות דעת.
    ציון הפסיכומטרי שלכם יכול להשפיע על המשך הקריירה והתקדמות האקדמאית והמקצועית שלכם, וחשוב להתייחס לקורס בהתאם. התייעצו במשפחה, בחברים ובאינטרנט על מנת לבדוק את מכון הלימוד הרלוונטי.
  • מיקום הקורס: חשוב לבדוק הכל על הקורס, זה יהפוך להיות המציאות שלכם בחודשי הקורס. תבדקו איפה ממוקם המרכז שבו מתרחש קורס הפסיכומטרי, האם ההגעה לשם נוחה (פקקים/ תחבורה ציבורית / חנייה), האם הכיתות נוחות, האם ניתן ללמוד בו גם מחוץ לשעות הקורס, והקרבה לביתכם.
  • המדריכים:  זהו אולי הדבר הכי חשוב בקורס הפסיכומטרי שבו תלמדו. ההבדל בין מדריך בעל ניסיון וותק, אשר העביר כבר קורסי פסיכומטרי בעבר וחוות הדעת שלו חיוביות, לבין מדריך חדש או כזה שלא מצאתם עליו חוות דעת הוא תהומי.
    מדריך טוב יוכל לקדם אותכם בצורה משמעותית לעבר הציון שאתם צריכים, לסייע לכם בנושאים הפחות חזקים שלכם במבחן ולתת לכם דחיפה ומוטיבציה לקראת המבחן, תזכרו שאתם הולכים לבלות עם המדריך שעות רבות, גם בכיתה וגם באופן פרטני, והחשיבות של מדריך כריזמטי ומבריק יכולה להיות מכרעת לקראת מועד הבחינה.

אחרי שעברתם על כל ההבדלים, ועשיתם מחקר רציני לקראת בחירת הקורס שהכי מתאים לכם, אתם יכולים להרשם ולהתחיל להכין את עצמכם למבחן הפסיכומטרי. יועצי הפסיכומטרי של אתר יועצים ברשת יעזרו לכם לבחור מבין שלל הקורסים בשוק את הקורס בשבילכם: ענו על השאלות באשף הפסיכומטרי ותקבלו הצעה לקורס פסיכומטרי המותאם בדיוק לכם.

 

נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: